Nowy rozdział

Doba.

24h.

Co można zrobić w ciągu tej doby?

Można wpaść na pomysł nowego projektu, można zdecydować się na coś o czym jeszcze 3 lata temu mówiło się „NIGDY”, można zacząć dążyć do realizacji marzenia sprzed wielu lat.

Jak to dziś ktoś powiedział w trakcie spotkania – wszystko zaczyna się w naszej głowie i tylko nasze ewentualne „czarne myśli” powstrzymują nas przed działaniem.

Jeśli chcecie poczytać o tym jak wygląda zabawa w politykę i poczytać bieżące komentarze na temat tego co się dzieje w polityce „dużej” – sejmowej i naszej lokalnej – Rybnickiej ; jeśli chcecie przeczytać o zabawnych sytuacjach, które mogą człowieka spotkać za barem; jeśli chcecie dowiedzieć się jak wygląda walka z przeciwnościami losu oraz głupotą i absurdami naszego systemu prawnego a co najważniejsze lubicie szczere i „nietemperowane” komentarze – ironiczne, sarkastyczne i niekiedy wredne …

Witajcie w moim świecie! 🙂

 

Mateusz „Corwin” Kaczmarczyk

 

Ps. Strona powstała w ciągu 2-3 godzin więc na pewno będą tu się pojawiać nowe funkcjonalności i drobne zmiany w szacie graficznej… ale blog ma się bronić treścią a wygląd ma być po prostu czytelny!