Rocznik 86.

Pracowałem dla znanej agencji interaktywnej w Warszawie, gdzie zdobywam ciekawe doświadczenia i obycie w zarządzaniu dużymi projektami, dla klientów pokroju Zelmera, Orlenu, Dilmah czy Złotych Tarasów.

Przeprowadzałem również optymalizację pracy i tworzyłem procedury w Agencji Interaktywnej oraz w firmie Zenbox.pl (optymalizacja pracy Biura obsługi klienta).

Pracowałem w firmie Hostingowej – Hostersi z Rybnika jak Project Manager.

Zoptymalizowałem pracę w firmie zajmującej się produkcją maszyn przemysłowych.

Obecnie prowadzę swoją firmę, która zajmuję się otpymalizacjami pracy i wdrażaniem narzędzi IT w celu zwiększenia wydajności i efektywności pracy.

Współpracuję z  Polską Siecią Polityki Narkotykowej; prowadziłem wykłady z profilaktyki uzależnień i polityki narkotykowej w Europie i w Polsce dla Parlamentarnego Zespołu ds. Polityki przeciwdziałania narkomanii. Uważam, że osoby młode można edukować i pokazać im, że narkotyki są złe. Zamykanie ich na 3 lata i zostawianie na pastwę losu, bez szansy na normalne życie i porządną prace nie jest wyjściem.

Patrząc na swoje doświadczenia mogę zdecydowanie powiedzieć jakie utrudnienia stawia biurokracja młodym ludziom, którzy chcą odnaleźć się na rynku pracy, jakie niesamowite problemy stawiają ustawy i urzędy, które w teorii są dla nas i po to aby nam ułatwić życie, a jedyne co robią to wszystko komplikują.

Ogólnie, mimo młodego wieku nazbierałem już dość znaczny bagaż doświadczeń, który chce wykorzystać i pomóc zmienić w Polsce absurdalne i głupie przepisy, bo prawo powinno być dla obywateli, a nie przeciwko nim. Miasto nie powinno przeszkadzać Obywatelom w życiu.

Priv:

Zakochany w swoim mieście 🙂 (Przez to musiałem wrócić z Warszawy – nie chcę mieszkać nigdzie indziej).

Mój świat to: przyjaciele,  muzyka (słuchanie + gra na gitarze), sporty (siatkówka, narty, żagle, pływanie), gry komputerowe i masa inicjatyw obywatelskich / społecznych w których się udzielałem/udzielam. Głowa pełna dziwnych pomysłów, które na bieżąco realizuję 🙂

Wiecznie walczę przeciwko wszechobecnemu fałszowi i obłudzie, często nie jestem tolerowany przez mój niewyparzony język – bo zawsze mówię głośno, gdy coś jest według mnie nie tak, przez co wpadam w kłopoty 🙂

„Niezmiennie mówi to, co myśli i czuje. Oczywiście konwencjonalna moralność każe nam być uprzejmymi, ale bycie uprzejmym nie zawsze jest uczciwie. Ceni sobie przede wszystkim prawdę, hipokryzję i nieuczciwość komentując krótkim i treściwym „Wszyscy Kłamią”.”