Wojna polsko-polska z uchodźcami w tle

Ostatnimi tygodniami widzimy w mediach natłok informacji o uchodźcach, po raz kolejny rząd zafundował nam temat zastępczy odciągający uwagę od problemów naszego kraju. Ale czy tylko?

 

Na temat napływającej fali uchodźców napisano już prawie wszystko co można. Są ludzie, którzy twierdzą, że powinniśmy ich przyjąć i im pomagać; są ludzie, którzy twierdzą, że nie powinno się ich wpuszczać do Polski. Do której grupy Wy się zaliczacie? Do której grupy ja się zaliczam?

Nigdy nie sądziłem, że zgodzę się kiedykolwiek z Prezydentem Andrzejem Dudą. Niestety muszę przyznać mu rację – dlaczego mamy zapewniać dach nad głową i pieniądze obywatelom innych krajów, jeśli masa naszych obywateli nie może liczyć na żadną pomoc Państwa?

 

Ostatnio niby cichaczem, przeprowadzano dyskusję i chciano wprowadzić ustawę w myśl której – Kobiety które prowadza własną działalność praktycznie nie miały by prawa do macierzyńskiego i pieniędzy za okres w którym wychowują dziecko zaraz po jego urodzeniu – dla Nich nie ma pieniędzy w budżecie więc tniemy. Masa osób pozbawionych jest dachu nad głową, ponieważ ceny mieszkań są zaporowe – ale nagle dla uchodźców znajdują się i mieszkania i fundusze? Czy to Państwo jest niepełnosprawne? Wg Unii jesteśmy 4 co do wielkości i PKB krajem w UE i mamy przyjąć znaczną liczbę uchodźców u siebie – i sposób podziału ilości uchodźców ma być STAŁY.

Przepraszam bardzo – jakie dopalacze rozdają w Europarlamencie?

Do tego masa Polaków mieszkających za naszą wschodnią granicą chciałaby wrócić do swojej Ojczyzny i nie ma takiej możliwości – ponieważ nasze Państwo nie jest im w stanie w tym pomóc. Na imigrantów magicznie te środki się znajdują? Coś jest BARDZO nie tak. Unia i polityka w naszym kraju idzie w zdecydowanie złą stronę. Na pierwszym miejscu ZAWSZE powinno stać dobro naszych Obywateli a nie uchodźców. Dopiero kiedy będziemy w stanie swoją praca lub podatkami zapewnić możliwość godnego funkcjonowania ludziom – możemy myśleć o pomocy innym.

Do tego dochodzi aspekt o którym również jest głośno – większość z tych uchodźców to muzułmanie. Zdaje sobie sprawę, że nie można wszystkich wrzucać „do jednego wora” ale prawda jest taka że Islam jako religia jest teraz na tym samym poziomie rozwoju co Chrześcijaństwo w trakcie Krucjat. Islam jest agresywną religią wojny. Większość z tych ludzi nie będzie potrafiła dostosować się do naszych norm społecznych, praw i naszej kultury – będą oni chcieli na nas wymóc funkcjonowanie według ich zasad. Bardzo dużo przykładów takich zachowań można zaobserwować w Niemczech i Francji – gdzie muzułmanie potrafią wytrącać jedzenie z rąk ludzi bo ‚tam jest szynka” albo „jest ramadan”. Gdzie we Francji muzułmanki napadają na Kobiety opalające się w stroju kąpielowym ponieważ to jest wbrew ich kulturze.

Moim skromnym zdaniem jest bardzo prosta zasada – przyjeżdżasz do jakiegoś kraju to masz przestrzegać zasad w nim obowiązujących. Masz wolność wyznania – wiec możesz wierzyć w co chcesz – nie ma różnicy czy powiesz „Bóg”, „Allah” czy jakkolwiek inaczej – ale nie masz prawa narzucać swojej religii innym.

Chcesz żyć w kraju w którym panuje Szariat? To wracaj tam skąd pochodzisz – wiesz dlaczego tam jest Ci źle? BO JEST TAM SZARIAT! Chcesz tolerancji to na początku sam się nią wykaż i nie próbuj narzucać swojej kultury tylko się asymiluj. Nie masz zamiaru? To wracaj tam skąd pochodzisz.
Dlaczego ex-premier Australii potrafi to otwarcie powiedzieć i nie jest za to szykanowana. Dlaczego łodzie z uchodźcami i nielegalnymi imigrantami w Australii są odholowywane od brzegu poza granicę morską i tyle? Bo tam przestrzegają swoich praw. Nie podoba mi się to co się dzieje.

Nie można domagać się tolerancji i powoływać się na nią, samemu jej nie okazując. Nie można domagać się praw – samemu nie pozwalając innym korzystać z ich praw. Moim zdaniem można przyjąć uchodźców bo nie mam nic przeciwko pomaganiu w potrzebie – ale niech Ci uchodźcy znajdą pracę i płacą za swoje mieszkania. Nie należy im dawać ryby tylko wędkę. I na pewno nie wolno tolerować prób narzucania swoich przekonań religijnych innym. Nie podoba Ci się to jak wygląda nasze prawo? Wyjedź  – nikt Cię tu nie trzyma na siłę.

A bardzo ciekawi mnie skąd Ci ludzie mają pieniądze na wyjazd tutaj skoro twierdzą, że nie mają nic?

Do tego UE nie zdaje sobie sprawy – że przyznając azyl i pozwalając zamieszkać tutaj uchodźcom – po nadaniu im praw obywatelskich w Kraju w którym mieszkają – umożliwiamy im sprowadzenie ich rodzin, a dzietność rodzin muzułmańskich jest dużo wyższa niż nasz średnia.  W ten sposób w ciągu kilku lat memy internetowe pokazujące Iran w latach 60 i teraz oraz Europę teraz i za kilka lat mogą stać się prawdą.

Pomagajmy ale z głową. Nie dajmy nadużywać tolerancji i na wszelaką przemoc (czy to fizyczną czy religijną czy słowną) bądźmy zdecydowani i deportujmy ludzi.

Po raz ostatni napiszę – nikt ich tutaj siłą nie przyprowadził – więc jak się coś nie podoba i nie pasuje to droga wolna – wracajcie skąd przyszliście. Nie spodziewajcie się ciepłego przyjęcia i pieniędzy – zapracujcie na nie. Nigdy nie domagałem się niczego od Państwa mimo, że jestem niepełnosprawny i nieuleczalnie chory – może jedynie chciałbym aby Państwo mniej ze mnie zdzierało podatkami i opłatami takimi jak ZUS – a Ci ludzie domagają się mieszkań i pieniędzy. Chcesz mieszkanie? Wynajmij sobie. Chcesz pieniądze – znajdź pracę.

A jak nie będziesz chciał funkcjonować w naszym społeczeństwie na naszych zasadach – do widzenia.

Dobranoc.