Jak zrobić dobrze Kobiecie?

Jak zrobić dobrze kobiecie

W poprzednich wpisach pisałem o odwadze i o tym, że nie ma Kobiet „nie moja liga” oraz o tym, że ludzie zmieniają swoje podejście do drugiej osoby po minięciu zauroczenia.

W tym poście poruszymy temat z nimi powiązany. Ale pamiętajcie – nie ma rad uniwersalnych, które pasują do wszystkich. Każdy jest inny, ale jest kilka rzeczy, które są podobne dla większości ludzi i spróbuję się na tym oprzeć. Oczywiście, na każdy z tych przykładów znajdziecie wyjątek i kogoś kto powie „Nie – mi się to nie podoba”, ale na to już nic nie poradzę 🙂 Jak zrobić dobrze Kobiecie?

I z góry mówię, że poruszymy tematy duszy i ciała …

Czego pragną Kobiety? Oczywiście poza kolejną parą butów 🙂

  • Zainteresowania – to jest rzecz niezmienna i zawsze będzie działała na nasz plus. Nawet jeżeli średnio interesują Cię Jej opowiadania co się dzieje z dalszą kuzynką, siostry Jej przyjaciółki, albo jak paplają głupoty jej koleżanki w pracy – niestety. Co ciekawe w drugą stronę, już wymagamy uwagi… „Patrz jaką bramkę strzeliłem w Fifie, zobacz ten filmik na YouTube, popatrz jaki atak w siatę nasi odwalili, zobacz jak Pazdan broni, Milik pudłuje, a Lewandowski strzela”.
  • Bezinteresowne drobne prezenty – tutaj nie chodzi o jego wartość, ale o symbol. Dla Kobiety to znak, że o Niej myślisz, starasz się i Ci zależy. Od kwiatka wręczonego BEZ okazji nikomu nie spadnie korona. A jak nie lubi kwiatków? Co za problem czekolada, wino, wisiorek … cokolwiek. Ważny jest symbol i gest a nie kwota.
  • Pomoc w mieszkaniu – wiem, że część facetów żyje dalej w mentalnym PRL i instrukcja obsługi pralki, odkurzacza i książka kucharska to dla nich coś obcego, ale na szczęście to się zmienia. Kolacja w restauracji jest fajna, ale więcej punktów nabijecie sobie u Kobiety podając Jej własnoręcznie przygotowane danie – bo to nie tylko wydana kasa, ale poświęcony czas!
  • Niespodzianki – każda Kobieta je uwielbia – nawet jeśli mówi coś innego. Nie ważne czy to będzie prezent, wycieczka za miasto, radio do jej auta czy nowa myszka do komputera – znowu liczy się gest i fakt trzymania Jej w niepewności.
  • Sposób traktowania przy innych. Nie ważne czy Cie zirytowała czy nie – na pewno doceni fakt, że publicznie nie będziesz Jej atakować i wypominać wszystkiego co jest nie tak – takie rzeczy zostaw na rozmowy w cztery oczy. (No chyba, że to wieczór docinków i żartów z wszystkich dookoła)
  • Poczucie humoru – tutaj nie ma co dużo mówić, ponuraki na starcie mają przechlapane. Jak to śpiewał Łona – „Fruzie wolą optymistów”
  • Pewność siebie i zaradność – dzięki tym cechom, Kobieta wie, że nie ważne co się stanie i jakie będą problemy, może na Ciebie liczyć, poza tym z obserwacji wynika, że pewność siebie działa jak afrodyzjak na Kobiety i nawet nie będąc Bradem Pittem nagle facet staje się ciekawy. Poza tym, dużo Kobiet myli pewność siebie z odwagą, a to działa tylko na nasz plus
  • Komplementy – oczywiście nie chodzi o ciągłe słodzenie lub mówienie w stylu kolegów o smutnych twarzach i fryzurach jak pełnia księżyca tekstów „fajna dupa lala”. Doceńcie Jej buty (za to zawsze są bonusowe punkty Panowie!), fryzurę, biżuterię, sukienkę … to może będziecie mogli sprawić Jej komplement na temat tego jak ładną ma bieliznę.

Załóżmy, że wszystko poszło idealnie – udało Ci się Jej zaimponować, zainteresować ją i poderwać. Trafiacie do Ciebie na mieszkanie, kolacja zjedzona, nastrojowa muzyka i świece są. Liczysz na bardzo udany wieczór, co zrobić, żeby tego nie spieprzyć?

Dużo facetów w łóżku jest egoistami lub nie potrafi obserwować reakcji Kobiety. Drogie Panie – niestety Carlos Mencia w swoim skeczu „Cała prawda o Kobietach” miał bardzo dużo racji. „If You gave one man a blowjob – guess what? You’re gradueted – you can suck every man’s dick since that point”. W dalszej części swojego występu Carlos się pomylił. O ile większości facetów do seksu wystarczy Kobieta i miejsce u Kobiet dochodzi wiele innych czynników. Seks u Kobiety zaczyna się w głowie.
Jeśli Ona jest u Ciebie i jest dorosła, to wie co może się stać. Wysyła Ci niewerbalne sygnały i spodziewasz się, że może się coś dziać? To reaguj. Nie bądź miękki siusiak. Przyciągnij Ją za włosy, pocałuj, ściśnij za pośladek, bądź Facetem, a nie wystraszonym gówniarzem, który czeka na pierwszy krok Kobiety. Przejmij inicjatywę i …

Nie wiesz, co Ona lubi? To skup się i obserwuj Jej reakcje, nie wiem czemu, bardzo często Kobiety wstydzą się lub boją powiedzieć „Nie tak, zrób to odrobinę inaczej” w szczególności na początku znajomości. Słuchaj Jej oddechu, patrz na twarz w trakcie pieszczot. Wsłuchaj się w to co przekazuje Ci Jej organizm! Jeżeli, zobaczysz lub usłyszysz, że Jej oddech przyspiesza lub go wstrzymuje – jesteś na dobrym tropie. Chcesz sobie nabić jeszcze więcej plusów? Czujesz, że jest gotowa? Nie przestawaj, doprowadź ją pieszczotami do momentu w którym sama nie wytrzyma i karze Ci przejść do dalszej części!

W trakcie dalszej „zabawy” nie zapominajcie o tym co robiliście wcześniej – dalej uważnie obserwujcie Jej reakcje na to co robicie i skupcie się chodź raz na Niej. Uwierzcie na słowo, że jeżeli doprowadzicie Ją do pewnego stanu – to Ona sama będzie chciała się „zemścić” i odwdzięczy się za poświęconą Jej uwagę tak, że sami nie będziecie wiedzieć co się dzieje! Porzućcie rutynę i egoizm. Skończcie nudnymi schematami, do których na pewno jest przyzwyczajona – klasyk, jeździec szybkie 15 minut i koniec zabawy.

Powinniście być wszyscy wdzięczni książce pt: „50 twarzy Greya”. Tylko nie zapominajcie – że nie wszystkie Kobiety w łóżku uwielbiają delikatne, łagodne i czułe pieszczoty. Dobrze wymierzony klaps, chwycenie rąk czy inne takie zabawy potrafią bardzo rozpalić Kobietę. W łóżku nie ma miejsca na nudę i rutynę!

To Ona ma się poczuć wyjątkowa, doceniona. Jeśli skupicie się tylko na Niej i zrobicie wszystko, żeby to Jej było jak najlepiej to uwierzcie, że możecie liczyć na bardzo miłą niespodziankę którymś razem.

I jeżeli w trakcie rozbierania Jej zauważysz, że jej góra i dół bielizny pasują do siebie – to nie Ty zaciągnąłeś Ją do łóżka. To Ona zaciągnęła Ciebie!

Miejcie oczy i uszy szeroko otwarte i zostawcie egoizm za drzwiami sypialni Panowie!